یادگیری زبان آلمانی با داستان‌های کوتاه – German Short Stories for Beginners

Rate this post
یادگیری زبان آلمانی با داستان‌های کوتاه – German Short Stories for Beginners

یادگیری-زبان-آلمانی-با-داستان-های-کوتاه--german-short-stories-for-beginners

توضیحات:
یادگیری زبان آلمانی با داستان‌های کوتاه – German Short Stories for Beginners، در قالب فایل pdf.
German Short Stories for Beginners Book 1: Over 100 Dialogues and Daily Used Phrases to Learn German in Your Car. Have Fun & Grow Your Vocabulary, With Crazy Effective Language Learning Lessons
می‌خواهید با آسان‌ترین و هیجان‌انگیزترین روش ممکن برای یادگیری یک زبان جدید آشنا شوید؟ جای درستی آمدی!
با کمک این کتاب، افرادی مثل شما که آشنایی مناسبی با زبان انگلیسی دارند به راحتی می‌توانند شروع به یادگیری زبان آلمانی کنند و بدون ترک کشور خود، سفر در دنیای شیرین یادگیری یک زبان جدید را تجربه کنید. پس همین حالا این کتاب را به کتابخانه تان اضافه کنید و شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید!
آنچه در این کتاب خواهید یافت:
بیش از ۱۰۰ مکالمه ساده، خلاصه و عبارات مورد استفاده روزمره. بنابراین شما می‌توانید به طور یکپارچه یک زبان جدید را یاد بگیرید، حتی وقتی که شما به سمت کار حرکت می‌کنید! در این مجموعه داستان‌ها، شما افرادی را خواهید دید که با یکدیگر صحبت می‌کنند، در موقعیت‌های زندگی روزمره با یکدیگر معاشرت می‌کنند و با استفاده از معمولی ترین کلمات و عبارات مفید، مانند یک شخص بومی یادگیری زبان آلمانی را تجربه کنید.
شما قادر خواهید بود تا به طور موثر بر مکالمات و افعال گفتاری خود تمرکز کنید. (سخنرانی‌های خسته‌کننده درباره دستور زبان و لیست‌های کلمات بی پایانی را فراموش کنید!)
سال انتشار کتاب: ۲۰۲۰
زبان: انگلیسی و آلمانی
دانلود فایل

Author: Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.