مرور سریع ۵۰۴ به روش توربو

Rate this post
مرور سریع ۵۰۴ به روش توربو

مرور-سریع-504-به-روش-توربو

معرفی محصول

کتاب ۵۰۴، یکی از معروف ترین و پرفروش ترین کتاب آموزش لغات و واژگان زبان انگلیسی می باشد که توسط انتشارات بسیار معتبر بارونز امریکا منتشر شده و بسیاری از زبان آموزان برای افزایش دایره لغات انگلیسی خود از آن استفاده می کنند.

افراد کمی تا به حال توانسته اند کتاب ۵۰۴ واژه را به صورت کامل تا انتها بخوانند !!!

تجربه نشان داده که بسیاری از زبان آموزان هر چند با ذوق و برنامه ریزی فراوان شروع به یادگیری ۵۰۴ واژه ضروری می کنند ، اما بعد از مدتی نمی توانند به این روند آموزشی ادامه بدهند.

اما چرا ؟

با بررسی های صورت گرفته ، بسیاری از زبان آموزانی که شروع به یادگیری لغت های ۵۰۴ واژه می کنند، در سطوح مقدماتی و متوسط زبان انگلیسی دارند ، در حالی که بسیاری از لغت های موجود در این کتاب برای سطوح پیشرفته طراحی شده اند و متاسفانه این لغت ها در همه جای کتاب پراکنده هستند. از این رو زبان آموز بعد از مدتی که با حجم زیادی از عبارت ها و لغت های بسیار سنگین کتاب برخورد می کند، ترجیح می دهد به این روند آموزشی ادامه ندهد.

کتاب ۵۰۴ واژه ضروری شامل ۴۲ درس می باشد که هر درس دارای ۱۲ لغت است.   برای این مجموعه تلاش فراوانی صورت گرفته تا زبان آموزان عزیز بتوانند در چارچوبی منظم و صحیح هر آنچه که در مورد یک لغت لازم است ، بدانند و در کنار تمرین مهارت تست زنی به سریع ترین شیوه ممکن ، کلیه ۵۰۴ واژه ضروری را همراه با مترادف ها و با تلفظ صحیح مرور کنند. این ویژگی های منحصر به فرد به همراه قیمت بسیار ارزان موجب شده که این محصول بی نظیر ، مورد مشابهی نداشته  باشد و صرفه جویی در وقت و هزینه را برای زبان آموزان بویژه کنکوری های عزیز میسر نماید.

در مجموعه مرور سریع لغات به روش توربو هرلغت همراه با معنی دقیق ، فونتیک و تلفظ صحیح ، synonym یا مترادف ها در قالب یک جدول و بصورت منظم آورده شده است. حفظ لغات و مرور آنها در یک قالب مشخص و منظم علاوه برافزایش بازدهی مغز ، یادگیری را چندین برابر آسان تر و سریع تر خواهد کرد. همچنین به منظور آشنایی با سوالات چهار گزینه ای به خصوص برای داوطلبین کنکوردرپایان هردرس سوالات تستی مطرح شده است که در انتها کلید سوالات همراه با پاسخ تشریحی آورده شده است.

دانلود فایل

Author: Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.