
طرح درس روزانه براساس برنامه درس ملی
بخشی از این طرح درس :
مشخصات کلی |
طرح درس شماره: |
تاریخ اجرا: |
عنوان درس: |
صفحه: |
|||||||||||||||
آموزشگاه: |
پایه: |
تعداد دانشآموز: |
مدت تدریس: |
||||||||||||||||
مدرس: |
|||||||||||||||||||
فعالیتهای قبل از تدریس |
|||||||||||||||||||
هدف کلی جلسه: |
|||||||||||||||||||
رئوس مطالب |
اهداف جزیی |
حیطهها و اهداف |
انتظارات از دانشآموزان در |
عرصهها |
مفاهیم کلیدی |
فضای آموزشی و نحوه چیدمان کلاس |
پیشبینی روش تدریس |
وسایل آموزشی |
|||||||||||
وظایف دانشآموز در قبال |
|||||||||||||||||||
خدا |
خلقت (طبیعت) |
خود |
دیگران |
||||||||||||||||
۱. ۲. ۳. و …
|
منظور معلم ۱. ۲. و |
تعقل
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
ایمان |
|
|
|
|
|
||||||||||||||
علم
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||
عمل
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||
اخلاق |
|
|
|
|
|
||||||||||||||
فعالیتهای حین تدریس |
|||||||||||||||||||
فعالیتهای یادگیری |
فعالیت دبیر (ایجاد موقعیت یادگیری) |
فعالیت دانشآموزان (اندیشهورزی، دستورزی، |
روش تدریس |
وسایل آموزشی |
زمان |
||||||||||||||
فعالیتهای مقدماتی |
|
|
|
|
|
||||||||||||||
پیشبینی رفتار ورودی |
|
|
|
|
|
||||||||||||||
ارزشیابی تشخیصی یا سنجش آغازین |
|
|
|
|
|
||||||||||||||
آمادهسازی ایجاد انگیزه و معرفی درس جدید |
|
|
|
|
|
||||||||||||||
ارائه درس جدید لحاظ کردن ارزشیابی فرآیندی
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||
فعالیتهای بعد از تدریس |
|||||||||||||||||||
|
فعالیت دبیر |
فعالیت دانشآموزان |
زمان |
||||||||||||||||
فعالیت تکمیلی و جمعبندی |
|
|
|
||||||||||||||||
ارزشیابی پایانی |
|
|
|
||||||||||||||||
تعیین تکلیف و فعالیتهای خارج از کلاس |
|
|
|