دانلود مقاله تحقیق در مورد تأثیر تصمیم گیری جمعیتی دانشجویان بر بهبود محتوای توییت های حساب عمومی

Rate this post
دانلود مقاله تحقیق در مورد تأثیر تصمیم گیری جمعیتی دانشجویان بر بهبود محتوای توییت های حساب عمومی

دانلود-مقاله-تحقیق-در-مورد-تأثیر-تصمیم-گیری-جمعیتی-دانشجویان-بر-بهبود-محتوای-توییت-های-حساب-عمومی

دانلود مقاله ISI تحقیق در مورد تأثیر تصمیم گیری جمعیتی دانشجویان بر بهبود محتوای توییت های حساب عمومی

 

مقاله تحقیق در مورد تأثیر تصمیم گیری جمعیتی دانشجویان بر بهبود محتوای توییت های حساب عمومی به زبان انگلیسی و یک مقاله علمی پژوهشی می باشد که در مجلات معتبر علمی خارجی به چاپ رسیده است و پژوهشگران و دانشجویان می توانند به عنوان یک منبع معتبر از آن استفاده نمایند. این مقاله مربوط به سال ۲۰۲۰ می باشد و یک مقاله جدید و به روز است.

 

زبان مقاله: انگلیسی

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحه: ۸ صفحه

سال انتشار: ۲۰۲۰

 

این مقاله به عنوان مقاله بیس جهت پژوهش های دیگر میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

فهرست:

معرفی
بررسی ادبیات
روش شناسی
یافته ها و مفاهیم
نتیجه
منابع

 

خلاصه
هدف – با قدم گذاشتن انسان به عصر شبکه های اطلاعاتی، فناوری کلان داده به طور مداوم سطح هوش عوامل مختلف مانند افراد و شرکت ها را بهبود می بخشد. تصمیم گیری جمعی جامعه فکری نقش مهمی در مشارکت فعال بسیاری از افراد و مدارس در ارائه خرد خود، حل موثر مشکلات ارتباطات منفی اینترنتی، رسانه های تبلیغاتی واحد و تبلیغات غیرحرفه ای در حساب عمومی WeChat ایفا می کند.
طراحی / روش شناسی / رویکرد – هدف این مقاله بهینه سازی محتوا و بهبود اثربخشی آموزش ایدئولوژیک و سیاسی شبکه در دانشگاه ها است. این مطالعه پنج حساب عمومی بسیار محبوب WeChat را در دانشگاه مرکزی مالی و اقتصاد در سال ۲۰۱۹ تجزیه و تحلیل می‌کند. شاخص محبوبیت توییت‌ها را با استفاده از الگوریتم شاخص ارتباطی WeChat به دست می‌آورد و نشان می‌دهد که عوامل مهمی که بر محبوبیت توییت تأثیر می‌گذارند زمان انتشار و ارزش محتوا است.
یافته‌ها – برای بهبود توییت‌های حساب عمومی، این مطالعه ارتباط بین ارزش توییت‌ها و نیازهای عاطفی دانش‌آموزان را برجسته می‌کند، که ارزش محتوای توییت را در زندگی دانش‌آموزان افزایش می‌دهد و محتوای اصلی‌تر و متمایزتر را ارائه می‌دهد.
اصالت/ارزش – این مطالعه نشان داد که محتوا و علاقه دانشجویان کالج زمان توییت، ارزش توییت و محتوای توییت است. بنابراین، حساب عمومی آموزش ایدئولوژیک و سیاسی دانشگاه باید از سه جنبه زیر بهبود یابد: درک ارتباط بین ارزش محتوای توییت و نیازهای عاطفی دانشجویان. افزایش ارزش محتوای توییت در زندگی و یادگیری دانش آموزان؛ و اصرار بر نیت اصلی و متمایز اصلی محتوای توییت.

کلید واژه ها
 بهینه سازی، محتوای توییت حساب رسمی، پیشنهادات
نوع مطالعه موردی

 

در طبیعت و جامعه بشری، همکاری های گروهی متعددی وجود دارد، مانند گله پرندگان، کلونی مورچه ها. دانشمندان این همکاری ها را "هوش ازدحام" می نامند. همکاری های گروهی در عصر اطلاعات و شبکه تحت تأثیر مقیاس ها، ماهیت هوش گروهی و رفتارهای گروهی است. ما این هوش گروهی پیچیده تر را «هوش جمعی» می نامیم. در پدیده هوش جمعی، تصمیم گیری جمعیت نقش مهمی در بسیج بسیاری از افراد و مدارس برای پاسخ مثبت و مشارکت فعال در ارائه نظرات و خرد خود دارد.
با این حال، در سال‌های اخیر مشکلاتی در ارتباط با حساب‌های عمومی WeChat این کالج‌ها و سازمان‌های دانشگاهی، مانند ارتباطات منفی اینترنتی، رسانه‌های واحد و تیم تبلیغاتی حرفه‌ای نبوده است. اکثر حساب‌های رسمی وی‌چت محتوا را به صورت متن ساده یا ترکیبی از تصاویر و متون ارائه می‌کنند، در حالی که تنها تعداد کمی از دانشگاه‌ها سعی می‌کنند روش‌های جدیدی مانند صدا و تصویر را اتخاذ کنند (کائو، ۲۰۱۸). و اکثر حساب های رسمی فقدان نهادهای مدیریت نظارت بر افکار عمومی است و قدرت تیم ناکافی است (یو، ۲۰۱۷).
بنابراین، برای در دسترس بودن داده ها و تجزیه و تحلیل به موقع، این مطالعه پنج حساب عمومی محبوب WeChat از سال ۲۰۱۹ (CUFE، What CUFE، CUFE Bengdou، دفتر امور دانشجویی CUFE و اتحادیه دانشجویان فارغ التحصیل CUFE) را به عنوان اهداف تحقیقاتی انتخاب کرد. شاخص محبوبیت توییت ها از طریق الگوریتم شاخص ارتباطی وی چت (WCI) به دست آمد و عوامل مهم مؤثر بر محبوبیت توییت ها شناسایی و بررسی شدند که به ترسیم محتوا و نقاط علاقه دانشجویان کمک کرد. در نهایت، مدرسه مطالب و نکات مورد علاقه دانش‌آموزان را مرتب می‌کند و با روش‌های مشارکتی مانند افزودن، حذف، اصلاح و تکمیل، اقدامات متقابل و پیشنهاداتی برای بهبود محتوای توییت‌های حساب عمومی ارائه می‌کند.
۱. وضعیت توسعه و مشکلات پیش روی حساب های عمومی وی چت سازمان های ایدئولوژیک و سیاسی در کالج ها و دانشگاه ها از زمان ظهور WCI در سال ۲۰۱۴، حساب های عمومی وی چت دانشگاه ها وارد مرحله رقابت رتبه بندی از مرحله تابلوی اعلانات شده است. حساب‌های عمومی WeChat دانشگاه‌های چین از ۶۰۰۰۰ فراتر رفته است و وضعیت فعال آن از Weibo پیشی گرفته و به پنجره ارتباطی با بالاترین میزان استفاده و بهترین اثر بازخورد برای دانشگاه‌ها تبدیل شده است. دانشگاه مرکزی مالی و اقتصاد (CUFE) یک ماتریس رسانه ای جدید را راه اندازی کرد که بر تقویت تعامل معلم و دانش آموز، به اشتراک گذاری دانش، تجزیه و تحلیل داده ها و آگاهی از رقابت در بازار تمرکز دارد. حساب‌های عمومی WeChat سازمان‌های ایدئولوژیک و سیاسی آنلاین در کالج‌ها و دانشگاه‌ها در حال حاضر دارای سه نقص هستند، همانطور که در ادامه توضیح داده شد.
۱.۱ اینترنت بر دانشجویان دانشگاه تأثیر منفی بیشتری گذاشته است. شبکه یک بستر ارتباطی باز با سرعت بالا و گستره وسیعی از انتقال اطلاعات است. این انتقال اطلاعات باز و با سرعت بالا ویژگی های تنوع و پیچیدگی را نیز به محتوای اطلاعات اضافه می کند. با این حال، بسیاری از این اطلاعات لزوماً با وضعیت واقعی مطابقت ندارند، حتی برخی از آنها نادرست و نادرست است، که به طور قابل توجهی توسعه آموزش ایدئولوژیک و سیاسی در کالج ها و دانشگاه ها را شکل می دهد. به عنوان مثال، تعداد زیادی از دانشجویان معتاد به بازی های آنلاین وجود داشته است که مستقیماً بر تحصیل آنها تأثیر می گذارد و پیشرفت آنها را به تاخیر می اندازد. بسیاری از اثرات منفی اینترنت، آموزش ایدئولوژیک و سیاسی را در کالج ها و دانشگاه ها به شدت پیچیده می کند.
IJCS 5,1 74

دانلود فایل

Author: Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.