تحقیق طراحی نمایشگر ضربان قلب بر اساس سنسور پیزوالکتریک با استفاده از آردوینو

Rate this post
تحقیق طراحی نمایشگر ضربان قلب بر اساس سنسور پیزوالکتریک با استفاده از آردوینو

تحقیق-طراحی-نمایشگر-ضربان-قلب-بر-اساس-سنسور-پیزوالکتریک-با-استفاده-از-آردوینو

توضیحات:
پروژه با موضوع طراحی نمایشگر ضربان قلب بر اساس سنسور پیزوالکتریک با استفاده از آردوینو، در قالب فایل word در ۱۲ صفحه، به همراه فایل پاورپوینت در ۲۲ اسلاید.
 
این تحقیق به صورت تخصصی ترجمه شده و گزارش ورد و فایل ارائه تهیه شده است.

بخشی از متن فایل:

خواندن ضربان قلب با استفاده از یک استتوسکوپ (گوشی ضربان سنج) آکوستیک به یک مهارت خاص، محیطی آرام و حساسیت شنوایی نیاز دارد. هدف این پروژه طراحی نمایشگر خودکار ضربان قلب که هم کاربر پسند و هم در یک محیط پر سر و صدا کاربردی باشد. صفحه نمایش کریستال مایع، نتیجه اندازه گیری ضربان قلب را نشان می دهد.
 طراحی نمایشگر ضربان قلب دارای دو بخش اصلی است. ثبات سیگنال که شامل یک سنسور پیزوالکتریک، یک فیلتر و یک تقویت کننده به عنوان ثبات است. بخش دوم شامل میکروکنترلر آردوینو با تقویت شده است. علاوه بر این، سه دکمه پشتیبانی به عنوان سوئیچ دستی، دکمه های “روشن” ، “شروع” و “تنظیم مجدد” ارائه شده است. مقادیر به دست آمده از نمایشگرضربان قلب نشان می دهد که این موارد در محدوده مقادیر ورنیه BPS-BTA بودند. ضریب خطای اندازه گیری نمایشگرضربان قلب در مقایسه با دستگاه تست ورنیهBPS-BTA ،۳.۱۵% بود. علاوه بر این، مقدار آزمون آماری مستقل نشان می دهد که هیچ تفاوت قابل توجهی(P = 0.971) بین دستگاه نمایشگر ضربان قلب و ورنیه BPS-BTA، وجود ندارد. در خاتمه، این دستگاه آماده استفاده است، زیرا تقریباً دقت آن نسبت به دستگاه استاندارد یکسان است.

شامل:

چکیده
۱. مقدمه
۲. روش
۳. نتایج و بحث
۴. نتیجه گیری
دانلود فایل

Author: Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.